SZUKAMY, SZUKAMY

CLIENT PARTNER POSZUKIWANY

POWRÓT

KIM TY JESTEŚ?

Na początku był chaos, ale potem przyszedłeś Ty i poradziłeś sobie z nim  niczym Herkules z dwunastoma pracami. Potrafisz świetnie działać w środowisku niepewności i nieustannie zmieniających się priorytetów. Masz doświadczenie w kontaktach z dużymi brandami i ekscytuje Cię możliwość zarządzania projektami dla największych pracodawców w Polsce. Lubisz gdy dużo się dzieje i gdy robota pali się w rękach. Przy okazji rozpala to Twoje serce i napędza do efektywnego działania. Do zadań podchodzisz kreatywnie i dobrze czujesz się w klimatach digital marketingu.

Z uwagą zapoznaliśmy się z Twoją dotychczasową działalnością. Pasujesz do nas, bo umiejętności z zakresu marketingu i wyczucie mechanizmów komunikacji w różnych kanałach to kwalifikacje, które z nami przeniesiesz na zupełnie nowy poziom.

KIM JESTEŚMY?

W Employer Branding Institute zajmujemy się budowaniem wizerunku w Polsce pracodawców. Działamy kompleksowo – jesteśmy odpowiedzialni zarówno za część strategii i badań jak i kreacji i realizacji. Jednym słowem – dużo się u nas dzieje.

CO CIĘ CZEKA?

Ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy to u nas przymus. Musisz to zaakceptować. Słusznie spodziewasz się też możliwości tworzenia i realizacji najbardziej innowacyjnych projektów dla najlepszych pracodawców w Polsce – nikt nie robi tego tak dobrze jak my. Nie jesteśmy korporacją, więc formalny strój potrzebny jest tylko od czasu do czasu.

Na co dzień będziesz:

  • osobą odpowiedzialną za projekty EB dla największych pracodawców w Polsce
  • dostawcą kreatywnych rozwiązań
  • ogarniaczem chaosu :)
  • copywriterem i digital marketerem, jeśli zajdzie taka potrzeba

Czujesz, że to przygoda dla Ciebie? Z radością powitamy Cię na pokładzie!