Jak wiadomo nietuzinkowe akcje to nasza domena :) Jedna z nich za naszą sprawą pojawiła się na portalu Allegro, a jej przedmiotem jest Magiczny wizytownik Mistrza Sprzedaży! Jak wynika z opisu aukcji, nie jest to zwykły wizytownik, ale wyjątkowy gadżet, który wspiera rozwój ekscytującej kariery oraz generowanie zysków dla siebie, dla klientów i organizacji. O co tak naprawdę chodzi?

W każdej firmie obszar sprzedaży jest kluczowy. O uwagę handlowców nie jest jednak łatwo – są wiecznie zabiegani i zajęci. Jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce – Randstad – postanowiła przedstawiać pracownikom działów sprzedażowych możliwości rozwoju zawodowego w branży rekrutacyjnej w nietypowy sposób – wystawiając wizytownik, czyli jeden z atrybutów sprzedawcy, w aukcji na portalu Allegro.

Każdą osobę, która kupi wizytownik, czeka niespodzianka – w środku znajdzie wyjątkową wizytówkę, której celem jest zachęcenie właściciela gadżetu do rozwijania kariery oraz kontaktu z Randstad. W ten sposób firma nie tylko wykorzystuje niestandardową formę dotarcia do grupy odbiorców, ale także umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu z jej wewnętrznym działem rekrutacji i pozwala zapoznać się z korzyściami pracy w agencji zatrudnienia. Dodatkowo, wizytówka zawiera adres specjalnej strony internetowej, która pozwala potencjalnym kandydatom zapoznać się z możliwościami, jakie czekają na specjalistów sprzedaży w branży rekrutacyjnej.

Akcja towarzyszy kampanii „Kariera bez dylematów” (www.karierabezdylematow.pl), której celem jest zachęcenie osób niezwiązanych z branża rekrutacyjną, do rozwijania swojej kariery w obszarze sprzedaży usług rekrutacyjnych w Randstad.

 

magiczy

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=5869624583

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0